Tapas Music Festiwal
Tapas Music Festiwal

Sala widowiskowa Domu Kultury SCK

kwi 24
Zuzanna
Zuzanna

Vegeblues

kwi 26
ROCKOTEKA
ROCKOTEKA

Insomnia Mielec

kwi 26
Stand-up: Michał Pałubski
Stand-up: Michał Pałubski

Insomnia Mielec

kwi 27
Koncert pt. "Przebudzenie"
Koncert pt. "Przebudzenie"

Sala widowiskowa Domu Kultury SCK

kwi 28
Chór i Orkiestra Alla Vienna
maj 11
Moore Plays Moore
kwi 20
Michał Leja Stand-up
maj 9

Co dzieje się w Mielcu?

Mielec to miejsce, gdzie każdego roku odbywa się wiele wydarzeń o charakterze kulturalnym i rozrywkowym. Obecną listę tego, co dzieje się w mieście możecie znaleźć na naszej stronie. Wydarzenia, warsztaty czy wystawy pogrupowane są w odpowiednie kategorie, co pozwala łatwo odnaleźć to, czego szukamy.

Mielec - Imprezy i koncerty 2024

W Mielcu jak w wielu innych miejscowościach, co rok organizowane są różne imprezy, mające na celu promocję firm czy lokalnych dobrodziejstw. Koncerty i imprezy masowe są wielkim przedsięwzięciem i wymagają ogromnego nakładu pracy, ale zorganizowanie dużego eventu, najczęściej kończy się zadowoleniem i uznaniem mieszkańców, co dodaje otuchy w trudniejszych chwilach. Za powstawanie takich wydarzeń najczęściej odpowiadają lokalne domy kultury i instytucje publiczne.

Kalendarium wydarzeń

Na przestrzeni wszystkich 12 miesięcy w Mielcu organizowana jest duża liczba koncertów, imprez, pikników, warsztatów czy wystaw - dzięki naszej stronie i aplikacji Tu Mielec możecie śledzić, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście. Każda miejscowość posiada swoje unikatowe, wyjątkowe wydarzenia, które odbywają cyklicznie każdego roku i Mielec nie stanowi tu wyjątku - bogata kultura i ogromne zaangażowanie lokalnej społeczności pozwala celebrować, wyjątkowe dla regionu, święta.